112 Kıyafetleri ve Medikal Giyimin Öncüsü KONMEDİKAL

2
1378
112-kiyafetleri-kon

Medikal giyim sektöründe bulunan firma, bu alandaki ihtiyacınızı tecrübeli ekibi ile sayesinde sorunsuzca ve hızlı bir şekilde gidermektedir. Kon Medikal’in amacı, giyim konusunda dürüstlük çerçevesinde çözüm ortağınız olmaktır. Konmedikal.com adresinde verilen tüm servis ve hizmetler site içerisindeki gizlilik kısmında belirtilmiştir. Tüm bu işler resmi bir firma ve yöneticileri tarafından işletilmektedir, tüm satışlar faturalı olarak gerçekleştirilmektedir. Zengin ödeme çeşitleriyle müşterilerine sorunsuz bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

Türkiye sağlık sektörünün medikal giyim ihtiyacını karşılayan Kon Medikal; her sezon, her beden ve her cinsiyete uygun şık ve konforlu kıyafetleri sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Sağlık çalışanlarının iş hayatında rahat ve şık görünmesi için uğraş gösteren Kon Medikal, müşterileri için sunduğu zengin koleksiyonları ile kısa sürede sektörün vazgeçilmez bir markası haline gelmiştir.

Dinamik ve hızlı ekibi ile birlikte sürekli kendini yenileyen, kaliteli hizmet yapısı ile müşteri memnuniyetini hedefleyen Kon Medikal; 112 kıyafetleri, att kıyafetleri ve paramedik kıyafetleri kategorisindeki ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Kon Medikal ürünleri, en yeni teknoloji ve kaliteli yöntemlerle üretiliyor. Kon Medikal; sağlık çalışanlarının yoğun iş temposuna uygun, özgürce hareket etmelerini sağlayan ürünleri sizlere uygun fiyatlarla sunarak memnuniyetinizi kazanmayı hedefliyor.

Müşterileri ile uzun süreli güvene dayalı ilişkiler kurmayı hedef bilen Kon Medikal’in sunduğu ürünler, bakanlık tarafından yayınlanan şartnamelere uygun ürünlerdir. Üretimin her aşamasında uzman personellerce kontrol edilen ürünlerin renginde solma veya kumaşında salma/çekme yaşanmaz.

Kon Medikal firması, Konmedikal.com web sitesi sayesinde, online alışveriş ve zengin ödeme seçenekleri ile hizmet anlayışında fark yaratmıştır. Kon Medikal, müşterilerine 100 TL ve üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo imkânı sunmaktadır. Beğenmediğiniz ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz, ücret iadeniz aynı gün içerisinde hesabınıza yatırılmaktadır.

Siparişini verdiğiniz ürünlerin bedenleri uymadığı taktirde beden değişim imkânınız her daim bulunmaktadır. Eğer ki firmamız ayrıcalıklarından daha çok faydalanmak istiyorsanız sürekli müşterilerine sadık müşteri indirimleri de sunmaktadır. Ayrıca tüm bunların yanında satmakta oldukları ürünlerin %90’ı stoktan gönderilmektedir. Böylece saat 15:00’e kadar verdiğiniz ürünler aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Size düşen sadece ihtiyacınızı karşılayacak ürünleri www.konmedikal.com’dan veya +90 (546) 945 03 35 numaralı telefondan destek alarak belirlemek ve sipariş etmek. Geri kalan tüm işlemler dinamik ekibi ile halledilir ve kapınıza kadar kargo ile gönderimi sağlanır.

Yine kafanızda oluşan sorulara Konmedikal.com’da Sıkça Sorulan Sorular bölümünde veya iletisim@konmedikal.com mail adresinden cevap arayabilirsiniz. İnsan ve çevreye saygılı firma anlayışı ile uzun yıllar piyasa da kalmayı hedef haline getirmiş Kon Medikal sektördeki gelişmeleri aktif şekilde takip etmektedir.

Kon Medikal dünya standartlarında giyim hizmetleri sunarak yurt içi ve dışı birçok bölgede hakim olmayı hedeflemektedir. Konmedikal.com üzerinden müşterilere satışa sunulan tüm ürünler 1. sınıf malzemelerden üretilmiş olup kesinlikle fason değillerdir. Üretimden direk müşterisine satış imkânı sağlayan Konmedikal.com’u hâlâ keşfetmediyseniz mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

2 Yorumlar

CEVAP VER