21 Aralık’ta Şirince’nin Başına “Kıyamet” Kondu

0
1503
maya_takvimi

21.12.2012 tarihiyle ilgili biliyorsunuz ki her yerde herkes de bir felaket senaryosu tutturulmuş gidiyor. Tabi bu durumu ticari zekaya dönüştürmek gerekiyor değil mi ? Rusya’da, kıyamet sırasında gerekli olan tüm malzemeler takım haline getirilerek satılıyormuş.

MAYA takvimine göre, efsanevi Marduk gezegeni 21 Aralık’ta dünyaya çarpacak ve kıyamet kopacak. Kendilerini “Mavi Enerji Grubu” olarak nitelendiren bir grup, 21 Aralık 2012’de sonlanan Maya takvimine dayanan inanışları çerçevesinde, kıyametten yeryüzünde sadece Şirince ile Fransa’nın güneyindeki Bugarach Köyü’nün etkilenmeyeceğini düşünüyor. Kehanete göre Hz. İsa’nın 22 Aralık 2012’de İzmir Selçuk’un en güzel köylerinden biri olan Şirince’ye geleceğine inanılıyor.

Şu şirinceliler yaşadı valla =) Geceliği 30 tl lik pansiyonlar 10 bin dolara çıkmış.

Şirince’de bin 500 güvenlik görevlisi bulunacak. İzmir Valiliği’nin emri ile Şirince’ye 18 Aralık’tan itibaren girişler de yasaklanacak. Köye 21 ve 22 Aralık’ta girecek otomobiller ile sahiplerinin isimleri ise önceden bildirelecek. Ayrıca evlerin bahçesinde ve boş alanlarda çadır kurulmayacak.

Şirince sokaklarında iğne atsanız yere düşmüyor. 350 kişinin yaşadığı 250 yatak kapasiteli Şirince’de 21 Aralık Cuma günü yaklaşık 60 bin kişinin bulunacağı açıklandı.

Herşey tamam iyi hoş ama güzelim köyü o kadar insan mahveder bence sonuç ne olacak onu Allah bilir ama 22 Aralık günü nöbet çıkışı burada görüşürüz inşallah…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin