Ambulans Bağış Kampanyası

0
1241
Tokat Sağlık Mudurlugu

Sağlık Bakanlığının Hibe Ambulans Yönetmeliğindeki değişiklikten sonra; Tokat Valiliğimizin desteğinde Sağlık Müdürlüğü tarafından Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından yürütülen “Ambulans Bağış Kampanyası”nı 21 Kasım 2012 tarihi itibarıyla başlatmış bulunmaktayız.

Tokatlı Hayırsever ve Müteşebbislerimiz ile birlikte ambulans bağışı konusunda birçok ilin önüne geçeceğimizi umut etmekteyiz.Bilindiği üzere ambulans filomuz yedi gün 24 saat Acil ve Afet durumlarında İlimiz ve çevre İllere hizmet vermektedir.Ambulans filomuzu gençleştirmek, olay yerine daha hızlı ulaşmak, daha kaliteli hizmet vermek için sizlerin bağışı büyük önem arz etmektedir.İyi bir ambulans filosuna sahip olmak Acil Sağlık Hizmetlerinin etkin, verimli ve hızlı bir şekilde sunulmasını sağlayacaktır.

Ambulans Hibesi yapan kişi ve kuruluşlar vergi indirimine tabi olmakla beraber, bağış yapan kurum, kişi ve önerecekleri isimler ambulanslara belli ölçülerde yazılarak, bağış yapan kişilerin adlarını Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetlerinde yaşatmayı diliyoruz.

Unutmayınız ki ! Ambulans Hizmetlerinden yakınlarınız, dostlarınız veya siz muhakkak hizmet almaktasınız.Yaralanmış, hastalanmış kişiler için bir can kurtarmanın hazzını hep beraber yaşamak için Tokat’lı vatandaşlarımızı “Ambulans Bağışı” kampanyasına katılmaya davet ediyoruz.

 

TOKAT SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

Dr. Remzi Topçam Caddesi No:18 Kat:1
(Hükümet Konağı) TOKAT
Telefon : 0356 212 85 05
E-posta : tokat@saglik.gov.tr

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin