Bağkur Sorgulama Bilgileri

0
1889
bagkur-sorgulama

Bağ Kur ile ilgili merak ettiklerinizi sorgulamak için şifresiz işlem gerçekleştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Bağ Kur sisteminde yeni yapılan düzenlemeler gereği Bağ Kur sorgulama uygulaması artık şifresiz olarak e- devlet sayfasında Bağ Kur sorgulama 4B sayesinde kişisel bilgilerinizi girerek elde edebileceğiniz uygulamalar arasında yer almaktadır.

Bağ Kur’da yeni uygulamada T.C kimlik numaranızın yanında baba adınız, nüfusa kayıtlı olduğunuz il ve ilçe; cilt numarası ya da aile sıra numarası gibi bilgilerle işlem gerçekleştirilmektedir. Bu özel bilgileri sadece siz bileceğiniz için şifresiz işlem gerçekleştiriliyor diye herhangi bir tereddüte düşmenize gerek yoktur. Bu kadar özel bilgiyi ancak siz bilebilir ve öğrenmek istediğiniz Bağ Kur bilgilerinize ancak siz ulaşabilirsiniz.

Bağ Kur hizmet dökümü bilgilerine ulaştıktan sonra işlemlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet döküm bilgisini yanı sıra Bağ Kur ile ilgili başka bilgilere ulaşmak istiyorsanız internetten yararlanarak emeklilik yaşı, maaş sorgulama belki de Bağ Kur gün sayısı gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin