Bilinmeyen Kahramanlar 2 Paramedik Filmi

1
5202
Bilinmeyen Kahramanlar 2

Paramedikler gününün 20. yılı ve vatandaşlarımıza paramedikliğin mesleki tanıtım nedeni ile hazırlanan ‘Bilinmeyen Kahramanlar 2 Paramedik’ kısa filminde ünlü oyuncu Ali Erkazan ve bir çok Paramedik arkadaşımızın rol aldığı filim gerçekten çok güzel olmuş.

Vav Film tarafından çekilen filmin Yönetmenliğini Eray Dedik, yapımcılığını ise Prm. Serkan Atilla üstlenmiştir. Verdiğiniz emeklerden dolayı tüm paramedik meslektaşlarım adına filmde emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

İnşallah bu filmlerin devamı gelir ve vatandaşlarımıza Paramediklerin ve 112 Acil Sağlık Sisteminin nasıl işlemekte olduğunu anlatmaya yardımcı oluruz…

1 YORUM

  1. Çok başarılı. Paramediği insanlarımıza tanıtmak gerçekten hayatlarının ilk kimin kurtardığını bilmeleri açısından ve daha bilinçli olmaları açısından güzel bir video olmuş emeğinize sağlık. Teşekkürler. Ama bunlar medyaya da yansısa daha iyi olurdu. Televizyonda paramedik-att bunlar kimdir nedir ne için aranır gibi konularda bir program yapılmalı ve insanımıza bunun bilincini yerleştirmeliyiz. 10.000 gereksiz çağrı ne demek sonuçta. İşin ciddiyetinin farkında olmaları lazım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin