Endüstriyel Temizlikte %100 Türk Firması

0
2276
Endustriyel Temizlik

Bildiğiniz gibi birçok hizmet sektörü yabancılaşmış, ülkemizde büyük pazarlara sahip olmuş ve Türk firmaları geride kalmıştır. Bu durumun sonucu olarak da bizlerde meydana gelen önyargılardan “Bizimkiler yapamıyor, iyi olsa onu da alırız herhalde” gibi cümleler kurmaktayız.

İşte bu önyargıları ortadan kaldırmak ve ülkemizde kaliteli ürünlerle hizmet vermek için endüstriyel temizlik sektöründe %100 Türk olan ve kendi ürünlerini üreten bir firma kuruldu.

Endüstriyel Temizlik ürünleri üretimi ve pazarlaması alanında hizmet veren ABN Kimya, temizlik kimyasalları sektöründe yeni bir kuruluş olmasına rağmen kurulduğu ilk yılda müşteri memnuniyetini kazandı ve sunduğu çözüm odaklı ürünleri ile temizlik ürünleri sektöründe hak ettiği yeri aldı.

Ev temizliğinden mutfak temizliğine, sanayide kullanılan temizlik malzemelerinden oto yıkama ürünlerine kadar bir çok alanda üretim yapan ve pazarlayan firmanın Konya 3. Ana jet Üs Komutanlığı ilk sırada olmak üzere bir çok büyük kuruluş referansları arasındadır.

“Temizlik bizim işimiz” sloganıyla yola koyulan ABN, alanında uzman satış sorumluları ve ARGE ekibiyle ülke genelinde hizmet vermektedir.

www.abnkimya.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin