Sağlıkta Buluşma Noktasına Sorun

1
1913
sagliktabulusmanoktasi

Sağlık Bakanlığının belkide bugüne kadar yapmış olduğu en güzel uygulamalardan bir tanesi bence “sbn”. SBN nedir diye sorarsanız sbn “Sağlıkta Buluşma Noktası” portalı demektir.

Peki bu sistem ne işe yarıyor 💡  Bu sistem biz sağlık çalışanlarının sorunlarını çözmeye, akıllarda kalan sorulara cevap bulmaya yarıyor ❓ . Peki sistem ne kadar hızlı ne kadar iyi çalışıyor derseniz bu sistem üzerinden önce 112 kıyafet konusunu soru olarak gönderdim ve 2 gün içerisinde Sağlık Bakanlığından arayarak soruma cevap verdiler. Ben hiç beklemiyordum bu kadar hızlı ve güzel bir dille benimle görüşeceklerini. Daha sonra yeni atanan personel için promosyon konusunu gönderdim mesaj olarak. 1 gün sonra telefondan beni arayarak ne yapmam gerektiğini anlattılar.

Biz sağlık çalışanları için gerçekten bulunamayacak büyük bir nimet. Bazen en basit bir soruyu sağlık müdürlüğünden birine sorduğunda bile tatmin edici cevap alamazken bakanlıktan kısa bir süre içinde tatmin edici cevap almak büyük bir olay.

Bu sistemde sadece sorularınıza cevap bulmuyorsunuz bunun yanında  “Bir fikrim var” seçeneğiyle sağlıkla ilgili çalışmalarınız varsa bunu yetkililere iletme şansınız da var.”Çözüm arıyorum” seçeneğiylede Plan ve projelerinize destek bulabilirsiniz.

Sizlere tavsiyem sorularınızı,sıkıntılarınızı, görüşlerinizi “Sağlıkta Buluşma Noktası” web sitesine girerek üye olduktan sonra göndermeniz.Sonra arkanıza yaslanın onlar size ulaşacaklardır…

 

 

1 YORUM

  1. Sağlıkta Buluşma Noktasını en çok kullanan ben olmuşumdur,sağlıkta buluşma noktasına sorduğum sorularımla ve oradan yaptığım görüşmeler neticesinde nevşehir 112 acil çalışanlarnın yemek sorununa çözüm buldum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin