Toplu Sözleşme Genelgesi Özeti

1
1097
toplu sozlesme genelgesi

 

    • 112 de sürücü olarak çalışan ATT ve Paramediklere İl Sağlık Müdürlüğü il birim performans puan ortalamasının %10 oranında ek puan verilecek.
    • 112 de görev yapan personele (sözleşmeli dahil) ek ödeme yönetmeliğinde özellik arz eden birimler için öngörülen tavan ek ödeme katsayısı esas alınarak performansa dayalı ek ödeme hesaplanacaktır.
  • Şartlara uygun olarak her hangi bir görevi vekaleten yürüten personele yapılacak ek ödemede, ek ödeme matrahı olarak vekalet edilen kadroya ilişkin ek ödeme matrahı esas alınacaktır.
  • 112 istasyonlarında, müdürlükçe istasyon sorumlusu olarak görevlendirilen sağlık personelinin hizmet alanı kadro unvan katsayısı 0.50 olarak uygulanacaktır.
  • Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığına bağlı kamplarda misafir edilen yabancı uyrukluların yaşadığı yerlerde bulunan sağlık tesislerinde görev yapan tabip dışı personele (sözleşmeli dahil) yapılacak ek ödemelerde “yüzde 150” olan tavan ek ödeme oranı “yüzde 180” olarak uygulanacaktır.
  • Bir ayda en fazla 5 gün ve bir yılda en fazla 10 güne kadar olan yıllık izin süreleri “çalışılmayan gün” kapsamında değerlendirilmeyecek ve ilgili personelin aktif çalışma gün katsayısından düşülmeyecektir.

 

 

ozelhaber
ÖzelHaber’de yazılan yazılar İzinsiz kesinlikle Kullanılması Yasaktır…

1 YORUM

  1. Merhaba bi sorum olacakti. Paramedik okumayi istiyorum. Okul puanim falan hicbirsey yok. Ozelde ucretli okuyabilirim anca. Smdi olsa 2 sene sonra mezun olucam is imkani azalmis durumdami bosta kalirmiyim ?. Tibbi goruntulemeyi kazandim is imkânı yok diye okumadim. Artik bosta kalma sansim yok. Bir akil verirseniz sevinirim.tesekkurler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin