Meslek Liseli ! İşin Başında Uzmanı Olmalı !

0
2294
112 ATT PRM

Liseler Mesleğiyle Yarışıyor, Meslek Lisesi Memleket Meselesi Projesi kapsamında KOÇ Holding tarafından düzenlenen güzel bir ödüllü yarışma.

Amacı 8 hafta boyunca verilecek eğlenceli görevleri tamamlayarak yarışmayı kazanmak. Yarışma sonunda birinci olan grubun okuluna 15 bin tl bağış kazanmış oluyorlar.

Şimdi gelelim işin aslına, işin aslı şöyle hakim bey ! Bir sağlık meslek lisesi mezunu olaraktan Prof. Dr. Nusret Fişek Anadolu Sağlık Meslek Lisesi grubunu desteklemekteyim ve onların sizlerinde desteğine ihtiyaçları var. Peki bu güzel insanlara nasıl yardım edeceksiniz onuda kısaca bahsedeyim sizlere.

Peki Nasıl Oy Verebilirim?      

Maddeler hâlinde açıklayalım:

1- GRUP CPR tıklayınız .

2-Sayfa açıldığında yer alan ‘’Linkimize tıklıyoruz.’’ Altında yer alan Linke tıklayınız.

‎3. Görevimizi yaptık Oylarınızı bekliyoruz…Link adresimiz :http://www.liselermeslegiyleyarisiyor.com/taskdetail.php?t=xvm16n

3-Koç Grubu’nun sayfasına geçeceksiniz.(Grup:Sekte-i Kalp adını göreceksizin.) Sayfanın yukarı tarafında ve ortada yer alan ‘’LİKE’’ yazısına tıklıyorsunuz. Hemen ardından altta yer alan ‘’HEMEN OY VER’’ e tıklıyorsunuz. Facebook adına bir pencere açılacaktır. Orada ‘’FACEBOOK İLE GİRİŞ YAP’’ a tıklıyorsunuz.

4-Facebook adına yine bir pencere açılacaktır. Orada da ‘’İZİN VER’’ e tıklıyorsunuz. Ardından ‘’HEMEN OY VER’’ e tıklıyorsunuz. Sayfada ‘’OYUNUZ KAYDEDİLDİ’’ yazısını görmeden sayfadan ayrılamamanız gerekmektedir.

sekte-i kalp

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin