PaRSeF.com 1 Yaşında

4
3965
paramedik 1 yasinda

Merhaba arkadaşlar bugün parsef.com sitemizin 1. yılını kutluyoruz.

1 yıl içerisinde bir çok ATT ve Paramedik olmak isteyen arkadaşlarımıza rehber olmuş, okullarında yada dershanelerinde bile rehber öğretmenlerinin cevaplayamadıkları sorulara parsef.com da cevap buldular.

Atamayı bekleyen bir çok 112’ci arkadaşlarımıza da yayınlanan özel nitelik kodlar sayesinde kendi meslek kodlarını tek tek aramak yerine hepsini bir arada bularak o zor günlerinde bir nebze de olsa yardımcı olmaya çalıştık.

Paramedik yani şu anki bölüm adıyla İlk ve Acil Yardım bölümüne yerleşmek isteyen Sağlık meslek lisesi mezunlarına da verilen bilgilerle üniversite tercihlerinde de yardımcı olduk. Onlara Üniversiteler, En düşük ve en yüksek puanlar hakkında bilgilendirmeler yaparak daha iyi bir tercih yapmalarına sebep olduk =) Buradan bir çok kardeşimiz bizlerin yönlendirmesi sayesinde istedikleri bölümlere yerleştiler buda bizim için bu sitenin sizler açısından ne kadar değerli olduğunu gördük.

Meslek ve direk geçiş hakkı olamayan anadolu ve düz lise mezunlarına verdiğimiz bilgilerle ve açıklamalarla aklınızda bulunan tüm soruları sabırla ve özveri ile cevaplandırmaya çalıştık.

Bir çok ilimizdeki 112 ve umke haberleri ve bilgilendirmeleriyle sizleri her zaman haberdar ettik. Mesleki tanımlamalar ile bir çok kişinin 112 mesleklerini tanımasını sağladık. ÖSYM ve KPSS duyurularını başka sitelerden önce davranarak sizlere bu bilgilerin daha önceden ulaşmasını sağladık.

Parsef.com sizlerin sayesinde 112 mesleğine aşık olan genç nesiller yetiştirmeye devam edecek, bunun yanı sırasında Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik  atamaları ile kadrolarını paylaşıp sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz…

Sitenin açılış amacı  günde en az 20 kişiden mail ve mesaj aldığım Paramedik nedir ? kimdir ? ne iş yapar ? gibi soruları artık kat kat artı bunun yanı sıra bu meslek hakkında bir çok mesajlar ve mailler almaktayız. Bazen de ilginç sorularla karşılaşıyorum parsef’i Paramedik olarak anlayan arkadaşlar var parsef meslek değil sadece bir kısaltma. Parsef maaşı ne kadar? parsef olmam için ne yapmam gerekir gibi komik sorularla da karşılaşıyorum bazen =) Açılış amacımızın kısa bir süre içerisinde bu kadar olumlu dönüşü olacağını tahmin etmiyordum. İnşallah bundan sonrada aynı şekilde yazılarımızı eklemeye devam edeceğiz.

Herkese teşekkür ederiz…

 

Site istatistikleri;

www.parsef.com

Google PageRank: 3

Domain Yaşı: 1 yıl

Toplam ziyaretçi: 170.000

Sayfa izlenimleri: 744974

Toplam 22 kategori, 175 yazı ve 2509 yorum bulunmaktadır.

4 Yorumlar

  1. Selamlar; Ben 2006 ticaret meslek lisesi bilgisayarlı muhasebe mezunuyum. 2 yıl açıkögretim önlisans mezunuyum 3 den dikey geçiş yaptm bu sene son senem mezun olucam inşallah.  Bi mesleğim var fakat istemeyerek yapıyorum. Paramedik için Bu sene sınava girmek istiyorum hazırlanıyorumda aynı zamanda, biraz araştırdım ama şansım sanki hiç yok gibi, Ygs 2 den kaç almam gerek istanbul zaten olmaz diye düşünüyorum ve girme şansım nedir bu bölüme şimdiden çok teşekkür ederim.. 

    • Fatoş, girme şansın var bu şans ygs 2 den ne kadar yüksek alırsan o kadar artar birde kontenjanların boş olması lazım…

  2. ambulans söförü olmak için ne yapılması gerekkıyor ben elektrik elektronik bölümü okuyorum özel üniye gecmeyi planlıyorum bunun ıcın yardımcı olursanız sevinirim iyi günler dilerim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin