Parsef’ten DUYURU !

5
1952
parsef-logo

Bana neden kılavuz ve kontenjanları eskisi gibi yayınlamadığımı soruyorlar. Cevap vereyim;

Günde yaklaşık 30-40 kişinin sorduğu aynı sorulara sıkılmadan bunalmadan hiçbir maddi menfaat gütmeden tekrar tekrar cevap veriyorum hem parsef.com dan hemde PARSeF facebook sayfasından.
Bu işe zamanında ben kimseden bir şey öğrenemediğim için ve bundan sonraki meslektaşlarıma ufakta olsa birşeyler katabilmek için giriştim.
Fakat son günlerde kendini bilmez insanlar yüzünden ve saçma sapan sorulardan artık soğudum.
msj

Burada ahkam kestiğimi, kabadayılık yaptığımı felan söyleyenler var. Neden böyle söylüyorlar oda PARAMEDİK mesleğini koruduğum ve kolladığım için. Meslek nedir bilmeyen insanlar asıl kendileri beni bulup ahkam kesiyorlar ama haberleri yok.

yrm

Ben sadece buradan sizlere bir kaç soru sormak istiyorum!

 1. Hangi sitede sizin sormuş olduğunuz sorular aynı gün içerisinde onaylanıp sorunuzu cevaplandırıyor?
 2. Bu sitede bulduğunuz bilgileri danışman yada rehberlik hocalarınızdan da bulabiliyor musunuz?
 3. Hangi platformda tek tek kadrolar yada kontenjanlar yayınlanıyor ?
 4. Hangi sitede sadece sizi ilgilendiren gerekli yazılar ve bilgiler bulunuyor ?

Parsef.com sitesi yaşadığı sürece ben 112 ye saygısı olan  ATT, Paramedik ve Hemşire arkadaşlarımın haklarını savunmayı devam ettireceğim. Sorulan soruları takip edip parsef’e teşekkür cevabı gönderen tüm arkadaşlarıma gönülden saygı ve sevgilerimi iletiyorum…

PARSEF

 

5 Yorumlar

 1. Merhaba benim kardeşim anadolu lisesi mezunu ygs2 punanı özel üniverste paramedik bölümüne yetiyo tercihlerde yazsak gelirmi öncelik sağlık meslek lisrlerinemi yoksa puan ı yakalayan girer mi

 2. Merhabalar admin kardes simdiden verecegin cevap ocin tesekkur ederim ygs2 yerlestirme puanim dahil 309 ve siralamam 171binde ben 2011 yilinda anadolu meslek lisesi elektrik elektronik bolumu okudum bu sene yayinlanan kilavuzda bu sinavsiz gecisi olan ogrencilere mesela ilk ve acil yardim 60 kisilik bunun 36 si direk gecis 24u ygsden puanla aliyorms bir bilgn varmi ?

  • fehmi,ayrıntılı bir bilgim yok. Alıyor ama direk geçiş hakkı olanın ygs puanıyla mı yoksa olmayanın puanıylamı alıyor tam bır bılgım yok.

 3. sayın admin bi kaç kendini bilmez e bakma sen güzel ve doğru olanı yapıyorsun
  parsef sayesinde baya bi bilgiye ulaştım yanlış tercih yapmama engel olacak bilgiler
  tekrardan teşekkürler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin