Sağlıksız Lisans Tamamlama Fiyaskosu

1
4021
lisans-tamamlama-saglikta

Sağlıkta Lisans tamamlama reklamları yapıldı büyük başarı olarak. Herşey güzel bizler açısından sevinç ve heyacanlarla ohh bee artık lisans tamamlayacağız dedik peşine bir güzel başvurular yaptık ne olacak bu iş diye beklerken bu gün bir fiyasko ile yine hevesimiz kursağımızda kaldı.
Beklenen bölümler sanki okuyun işte ne gerek var kendi bölümünüzü der gibi birşey oldu. Gereksiz ve bana göre ilgisiz bölümler. Kendi alanımızın bölümünü okumak yerine başka dalların bölümlerini okumaya zorunlu bırakılıyoruz. O bölümlerde lisans okuyan öğrencilere de yazık oldu çünkü ilerdeki dönemde uzaktan eğitimle binlerce öğrenci aynı dalda mezun olacak ama örgün okuyan öğrenci atama korkusuyla mezun olmak istemeyecek bile şimdiden.

Hala herkesin aklında soru işaretleri olmasına rağmen bir umut başvuru yaptık, tercih yapıyoruz, sonunun ne olacağını bilmiyoruz. Bence lisans tamamlama böyle olacağına hiç olmasaydı daha iyiydi.

Bir SAĞLIKSIZ LİSANS TAMAMLAMA FİYASKOSU şimdiden herkese hayırlı olsun.

1 YORUM

  1. Aynen öyle oldu kardeşim ağzına sağlık adamlar sadece reklam yaptı bize fragmanı sundular ama fragmanla filim birbiriyle çok uzak kaldı. Böyle reklamlara gerek yok kendileri şimdi tammlasınlar bir yerlerini küfreder gibi bir de saçma sapan bölüm açmışlar lanet olsun böyle sisteme…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin