Teknede Mezuniyet Balosu Artık Hayal Olmaktan Çıktı

0
4386
teknede mezuniyet

Alışılagelmiş mezuniyet kutlamalarından uzaklaşarak farkı yakalamak isteyenlere farklı bir alternatif olarak sunulan teknede mezuniyet balosu özel konseptleri ve ayrıcalıklı seçenekleriyle yeni mezunların gözdesi haline gelmiştir. Mezuniyetlerini farklı bir şekilde organize etmenin yanında İstanbul’un ve Boğazın eşsiz manzarasıyla süsleme imkanı da sağlayan tekne organizasyonları ile bir yandan da bu muhteşem manzaranın tadını çıkaracaklar.

Teknede mezuniyet organizasyonları hiçbir zaman unutulmayacak bir yıl sonu balosu için son dönemin en ideal mezuniyet balosu organizasyonudur. Organizasyonu istediğiniz kriterlere göre düzenleyebilmektesiniz. Bir marinada demir atmış bir teknede yada boğaz turu yapan bir tekne seçimi size kalmış. Anadolu veya Avrupa yakasında yapabileceğiniz bu mezuniyet partisi sırasında tekne ile bir yandan da boğaz turu yapmış olacaksınız. Turunuza istediğiniz yerden başlayabilirsiniz. Kabataş, İstinye, Beylerbeyi, Beykoz ve Beşiktaş bunlardan sadece bazılarıdır.

Teknede mezuniyet balosu fiyatları, diğer alternatiflere nazaran oldukça uygun bütçelerle oluşturulmaktadır. Mezuniyet ya da yıl sonu balosu kokteyl şeklinde organize edilebildiği gibi ana yemekli menülerle de organize edilebilmektedir. Menüleri de istek doğrultusunda alkollü veya alkolsüz içeceklerle tamamlayabilirsiniz. Menüler uzman ve deneyimli personeller tarafından hazırlanmaktadır.

Teknede mezuniyet balosu organizasyonlarında size özel tur programları hazırlanmaktadır. Bu sayede ömrünüz boyunca hep hatırlayacağınız unutulmayacak özel bir gün yaşayacaksınız. Okul anlarınıza unutulmaz bir boğaz akşamında bir tekne turu ile veda edeceksiniz. 50, 100 ve daha fazla kişi kapasiteli teknelerde canlı müzik eşliğinde, ister kokteyl ister yemek menüsü olarak organize edilmiş bir gecede hem eğlenecek hem de okul anlarınızı bu özel gece ile sonlandıracaksınız.

İsteye bağlı olarak canlı müzik, lazer gösterisi, pasta, havai fişek gösterileri, animasyonlar, fotoğraf ve kamera çekimleri de hizmete sunulmaktadır. Fiyatlar yemekli, yemeksiz, içkisiz, kokteyl, yemekli ya da sadece tekne kiralama seçeneklerine göre düzenlenmektedir. Eğer ki küçük bir grupla (max 20) mezuniyet balosu gecenizi organize etmek istiyorsanız firma olarak yatta mezuniyet organizasyonlarını sizlere tavsiye etmekteyiz. Lüks yatlarımız da en az lüks teknelerimiz kadar yeterli donanıma ve konfora sahiptir.

Bu yazımız sadece tanıtım amaçlı olup tekne mezuniyetleri ile ilgili tüm bilgileri içeriğinde bulundurmayabilir. Teknede mezuniyet partileri ile ilgili kafanıza takılan tüm sorular, referans bilgileri, güzergah detayları, fiyat oluşumunu etkileyen faktörler, kiralık yat ve tekne fotoğrafları www.teknedemezuniyet.net sitesinde bulacaksınız. Sitede kısa bir gezinti yaparsanız mezuniyet törenleri ile ilgili yeterli ön bilgiyi edinmiş olacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin