Ekonomik ve Lüks özelliklere sahip kiralık yatlar bu şirkette

2
1105

İstanbul’da keyifli bir gün geçirmek için yapılacak en güzel aktivite kesinlikle boğaz turudur. Boğaz turu yapabilmek için yemekli ya da yemeksiz olarak organize edilerek günün belirli saatlerinde Üsküdar, Beşiktaş, Ortaköy ve Eminönü sahillerinden hareket eden karışık katılımlı turlara katılabileceğiniz gibi boğazda özel yat kiralama hizmeti veren şirketlerden de yardım alabilirsiniz. Bu iki seçenek arasında özel yat kiralama biraz daha pahalıdır ancak boğaz turu tamamen kiralamayı yapan kişilerin talepleri doğrultusunda organize edilir. Karışık katılımlı turların hareket ve bitiş noktası ile saatleri belirlidir ancak özel kiralama yaparsanız istediğiniz tarih ve saatler arasında boğaz turu yapabilirsiniz. Kiralık yat sizleri istediğiniz yerden alır ve tur biterken yine sizlerin istediği bir noktada sona erer. Yat kiralayarak yemekli, yemeksiz, kahvaltı ya da kokteyl menüler eşliğinde en ince detayına kadar sizlerin talepleri üzerine şekil alan bir organizasyon düzenleyebilirsiniz.

TÜM ÖZEL GÜNLER İÇİN

Yat kiralayarak sadece turistik geziler değil tüm özel günlerinizi kutlayabilir, yemekli ve yemeksiz davetlerinizi en güzel şekilde organize edebilirsiniz. Yani net bir şekilde belirtmek gerekirse evlenme teklifinizi boğazda sizler için hazırlanmış lüks bir yatta son derece romantik ortamda yapabilir, doğum gününüzü aileniz ve tüm sevdiklerinizle kutlayabilirsiniz. Yatlarda en sık organize edilen turların başında evlenme teklifi, doğum günü kutlaması ve evlilik yıldönümü yemekleri geliyor. Ancak bunların dışında kahvaltı turları, mezuniyet partileri, yüzme turu, düğün eğlenceleri, iş yemekleri, şirket toplantıları ve her türlü akşam yemeği davetleri de organize ediliyor. Yatlar için kiralama süresi en az 2 saattir ve tur programları müsaitse yani sizden sonra başka bir iş yoksa süreyi dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz. Şirketler süre uzatma konusunda üst limit koymaz.

yüzme turu

GÜVENİLİR ADRES YATKİRALAMA.NET

Yat kiralama işinde en can alıcı nokta bu hizmeti kimden hangi koşullar altında aldığınızdır. Yat kiralayacağınız şirketin güvenilir ve profesyonel bir ekibe sahip olması çok önemlidir. Özel günlerinizin sıkıcı bir şekilde geçmemesi ve hizmetlerde herhangi bir aksaklık yaşanmaması için hizmet alacağınız firmayı titizlikle seçmeniz gerek. Bizim sizlere önerebileceğimiz yegane firma kesinlikle ve kesinlikle https://www.yatkiralama.net şirketidir. Bu firmayı sizlere önermemizin en büyük sebebi sitelerinde fiyat bilgisini detaylı olarak yazmalarıdır. Yani sitelerinde yat kiralama fiyatlarının yanı sıra menüler ve ekstra hizmetler için ödemeniz gereken tüm ücretleri ayrı ayrı yazmışlar. Ayrıca şuana kadar organize ettikleri turlarda çektikleri amatör video ve fotoğraflar ile müşterilerin en sık sorduğu sorular ve cevaplarını da ayrıntılı şekilde siteye koymuşlar. Yani arkadaşlar site oldukça zengin ve kaliteli bir içeriğe sahip. Yat kiralamayla ilgili merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şey sitede fazlasıyla bulunuyor. Diğer rakip firmaların hiç birinde bu sitede bulunan faydalı içeriğin yarısı yok.

REZERVASYON KOŞULLARI VE ZAMANI

Fiyat teklifi almak için firmayla temas kurmanız gerekmiyor. Siteden fiyat bilgisini öğrendikten sonra pazarlık ve rezervasyon yapmak için kendileriyle iletişim kurabilirsiniz. Kiralık yat rezervasyonu için de firmanın ön koşulu kendilerine kaparo ödemesinin gönderilmesidir. Kaparo olarak belirledikleri miktar kiralamaya ödenecek toplam ücretin yarısıdır. Bu miktar boğazda hizmet veren tüm yat kiralama şirketlerinde aynı. Rezervasyon için de elinizi çabuk tutun, yoksa istediğiniz tarih ve saat aralığı için bir başkası yatı kapabilir. Rezervasyon için ne kadar aceleci davranırsanız o kadar iyi olur. Fiyatlar ve diğer detay konularında anlaşma yaptıktan sonra herhangi bir kötü sürprizle karşılaşmak istemiyorsanız bu firmadan kesinlikle şaşmayın deriz. Vakit kaybetmeden siteye giriş yaparak bütçeniz için en uygun olan ekonomik ya da lüks yatı seçin ve rezervasyon için ilk adımı atın! Şimdiden keyifli saatler geçirmeniz dileklerimizle..

2 Yorumlar

  1. site gerçekten çok iyi olmuş, bilgiler oldukça zengin.. emeğinize sağlık.. çalışma hayatınızda başarılar diliyorum

  2. gezdiğim yat kiralama siteleri içinde içerik açısından en zengin ve kullanımı en kolay şirket diyebilirim. insanın merak etmeyi akıl edemeyeceği şeylerin cevabı bile sitede var 🙂 helal olsun

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin